Wstępna prezentacja mojego serwera

Wstępna prezentacja mojego serwera

Około 10 dni temu wraz z bratem postanowiliśmy postawić własny, prywatny serwer Minecrafta. Teraz przyszła pora na pokazanie pierwszych screenów, prezentujących początki oraz aktualnie budowle.

Poniżej możecie zobaczyć cztery screeny prezentujące widok ze spawna jeszcze nim na serwerze zaczęły się pierwsze prace mające na celu budowę schronień. Jak widać wybraliśmy teren obfity w drzewa, wzniesienia i wodę.

Spawn i okolice (pierwszy dzień serwera):

Kolejna galeria przedstawia mój projekt kopalni, przy jakiej pracowałem i w dalszym ciągu pracuję samodzielnie. Kopalnia została wybudowana 30 grudnia 2010 roku w naturalnej niecce. Widoczne na screenach oczko wodne było tam już wcześniej – zostało jedynie pomniejszone o 2-3 klocki i pogłębione o jeden klocek. Kopalnia ma 9 poziomów na jakich odbywają się prace odkrywkowe; 10 poziom nie został ukończony ze względu na trafienie na podziemne źródło wody i dokopanie się do dolnej granicy mapy.

Kopalnia została ogrodzona płotem na wysokość 2 klocków oraz oświetlona latarniami zbudowanymi z drewna i pochodni. Na terenie kopalni znajduje się pomnik kilofa pod jakim został umieszczony magazyn w którym składowany jest urobek. Ponadto, na teren kopalni, doprowadzona została podziemna kolej z okolicy spawna (maszynownię widać na ostatnim screenie).

Swój pierwszy, drewniany dom postanowiłem wybudować w okolicy spawna. Największym wyzwaniem było poszukiwanie odpowiedniej ilości gliny z jakiej to zostały wykonane cegły na komin. W kominku zostało umieszczone podpalone drewno, które to zostało zabezpieczone szkłem by nie doprowadzić do przerzucenia się ognia i zapobiec spłonięciu domu. Brat zdecydował się na zagospodarowanie szczytu pobliskiej góry, gdzie zostało wybudowane jego kamienno-szklane schronienie. Do domu na szczycie góry biegnie oszklona drabinka (screen 1).

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...