Witam na BloGra – blogu o grach

Witam na BloGra – blogu o grach

Witam wszystkich serdecznie na BloGra.pl – blogu o grach na komputery osobiste, konsole i wszelkiej maści urządzenia przenośne. Nazywam się Piotr Kwiatkowski, w internecie znany pod nickiem „Printex„. Przez ostatnie dwa lata pełniłem (jak i nadal pełnię) rolę administratora i redaktora kilku stron fanów gier MMO (Massive Multiplayer Online). Począwszy od dnia dzisiejszego będę waszym przewodnikiem po świecie wirtualnej rozrywki i gier w jakie mam i miałem okazję grać.

Jako, że aktualnie czas po pracy poświęcam na granie w takie produkcje jak Minecraft czy League of Legends to właśnie recenzji tych dwóch tytułów możecie spodziewać się na dniach. Zresztą, jeżeli w grę wchodzą tytuły w jakie aktualnie gram, planuje założenie dla nich oddzielnych działów w jakich będę mógł dzielić się screenami, wiadomościami czy wszelkiej maści przemyśleniami.

Z czasem na blogu będą pojawiać się coraz to nowsze recenzje, informacje prasowe do jakich mam dostęp jako twórca stron o grach, filmiki i wszelkiej maści zwiastuny, czy nawet tapety oraz gry online jakie zyskały uznanie w moich oczach. Myślę, że nie zabraknie również artykułów dotyczących startu z własną stroną, blogiem czy forum dotyczącym gry – tak abyście i wy mogli dzielić się w sieci swoją pasją.

Zdarza się, że czasem dostaję od producentów gier propozycje rozdania czytelnikom kodów do zamkniętej bety startującego lada miesiąc tytułu czy innych gadżetów – w takich przypadkach będą tu organizowane okresowe konkursy. Tymczasem zapraszam do subskrybowania kanału RSS dzięki jakiemu będziesz powiadamiany o każdej nowej notce jaka pojawia się na blogu.

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...