Wilki i system osiągnięć [Wideo]

Wilki i system osiągnięć [Wideo]

Notch, w swoim wczorajszym wpisie na blogu, poinformował nas o aktualnym postępie prac nad Minecraft. Wiemy, że Jens spędził niemal cały tydzień nad dopracowaniem nowego moba: wilka. Tymczasem Markus pracował nad systemem osiągnięć i statystyk, których działanie znane jest przede wszystkim posiadaczom konsol.

Zacznijmy jednak od wilka. Oswojony będzie podążał za tobą i działał jako zwierzę domowe. Chociaż wilk będzie występował bardzo rzadko to po oswojeniu nie zniknie jak to ma miejsce w przypadku innych mobów. Do oswojenie wilka potrzebne będą kości – na filmiku można zaobserwować, że wymagane są dwie. Mimo wszystko jest to sprawa otwarta i najpewniej do każdego wilka będzie trzeba podejść indywidualnie (losowa ilość kości). Do zrobienia jest jeszcze kilka rzeczy, między innymi udźwiękowienie.

Co by nie psuć wam filmiku przedstawiającego aktualny model psa, lub jak kto woli oswojonego wilka zapraszam do oglądania:

Kolejna sprawa to system osiągnięć i statystyk jakimi zajmuje się sam twórca Minecrafta. Markus poinformował, że podejdą do sprawy indywidualnie i nie musimy się obawiać zadań w stylu „Zetnij 10000 drzew”. Za to oczekiwać powinniśmy zadań wyglądających następująco: „Ujeżdżaj świnie nad klifem”. Sam system statystyk obrazujący jaką ilość danych klocków pozyskaliśmy także ma zostać zaimplementowany. Co ciekawe rozważana jest opcja połączenia twoich osiągnięć i statystyk z kontem na minecraft.net – tak abyś mógł się nimi pochwalić przed znajomymi.

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...