Polski akcent w League of Legends?

Polski akcent w League of Legends?
Czy Polska doczeka się swojego przedstawiciela w League of Legends?

Polska społeczność gry League of Legends za pośrednictwem strony leagueoflegends.pl stara się zebrać 10 tysięcy graczy poleconych z jednego konta. To szczytne przedsięwzięcie ma związek z nagrodą jaką wyznaczył Riot. Więcej o nagrodzie w rozwinięciu newsa.

Riot, wydawca gry League of Legends, prowadzi bardzo ciekawy program zaproszeń. Otóż za odpowiednią ilość zaproszonych przyjaciół, którzy zarejestrowali się z naszego reflinka i wbili 5 poziom postaci, zostajemy nagrodzeni interesującymi nagrodami. Nagrodą za uzbieranie 10 tysięcy zaproszonych przyjaciół jest: „Wycieczka do siedziby Riot Games ze zwrotem wszelkich kosztów oraz możliwość stworzenia we współpracy z zespołem Riot własnego bohatera.”

Jak już możecie się domyślić celem tej akcji jest wprowadzenie do League of Legends postaci, która będzie nawiązywać do polskości. Jednak kto podejmie decyzję o tym jak ma ów postać wyglądać? Kwestię tę rozwiewa news dostępny pod tym adresem, a mianowicie jego fragment zacytowany poniżej:

„Na forum (leagueoflegends.pl) został stworzony specjalny dział dla osób zasłużonych polskiej społeczności. Każda osoba, która zrobi 5 refferali (czyli założy 5 kont z odpowiedniego linka i każdym z nich dobije 5 lvl) dostanie odpowiednią rangę oraz dostęp do tej części forum. To właśnie tam po sukcesie będą zapadać decyzje odnośnie naszego wspólnego tworu.”

Post scriptum:

Niestety projekt spotkał się z szybką, odmowną odpowiedzią ze strony Riot Games. Jak informuje Rahares, menadżer Polskiej społeczności LoLa:

„Ze strony Riot Games chciałbym tylko powiedzieć, że nie wspieramy tego typu akcji i jeśli nawet uda wam się zdobyć tą liczbę zaproszeń to nagroda nie będzie przyznana. Program ten został wprowadzony aby wynagrodzić graczy, którzy chcą zaprosić do gry swoich przyjaciół i będziemy go wspierać jak tylko możemy. Jednak namawianie użytkowników do tworzenia fikcyjnych kont jest nadużyciem tego systemu”

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...