Kolejne szczegóły, dotyczące ras i klas w świecie TERA

Kolejne szczegóły, dotyczące ras i klas w świecie TERA

„Frogster odkrywa coraz więcej sekretów, związanych z innowacyjną grą action MMORPG TERA, której premiera została przewidziana na 2011 rok. Cechy dwóch klas – Mistyka (Mystic) i Czarodzieja (Sorcerer), publikujemy razem z opisem rasy Ludzi, jednej z najważniejszych grup w nieustannie rozwijającym się świecie gry.

Mystic i Sorcerer: Tańczący z magią
Pośród wielu klas operujących magią w grze TERA, możesz spotkać Mistyków, którzy zgłębili techniki używania starożytnej magii. Przywołują stwory, walczące u ich boku do ostatniej kropli krwi, rzucają zaklęcia na swoich wrogów i leczą sojuszników.
Z drugiej strony możesz też natknąć się na Czarodziejów. Ten potężny wojownik wykorzystuje potęgę czterech żywiołów oraz niszczy przeciwników za pomocą swojej największej broni – mistycznego dysku. Uważaj więc, żeby nie spotkać się twarzą w twarz ze śmiercionośnym dyskiem tego maga…

Rasa Ludzi: Ligare humanum est
Jeżeli istnieje rasa, którą możesz spotkać niemal w każdej grze MMORPG, to jest to bez wątpienia rasa Ludzi. Wszyscy ją znają, bądź słyszeli o niej różne opowieści. Lecz w grze TERA Ludzie są nieco inni. Ludzkość w świecie TERA doznała głębokiej przemiany pod wpływem klątwy gniewnego Boga. W rezultacie Ludzie zostali zmuszeni do koczowniczego życia przez tysiące lat, nie mogąc się nigdzie osiedlić. Podróżując z kontynentu na kontynent stykali się z różnymi mieszkańcami Tera, zawiązując pakty i przyjaźnie, bądź doświadczając ponurego losu niewolników. Kiedy jednak wzrosło zagrożenie w postaci niszczycielskiej potęgi Argonów – siejących postrach, metalowych stworów – Ludzie wykorzystali swój pragmatyzm i cierpliwość, których nauczyła ich ciągła tułaczka. Stworzyli więc fundamenty federacji Valkyonu, starając się zawierać sojusze ze wszystkimi rasami, jakie napotkali na drodze swojej wielkiej wędrówki, tylko w jednym celu – aby odeprzeć atak Argonów.

TERA jest tworzona przez studio Bluehole i pojawi się w Europie za pośrednictwem firmy Frogster w 2011 roku. Adres strony gry to: www.tera-europe.com”

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...