Uncharted 3: Drake’s Deception na VGA

Uncharted 3: Drake’s Deception na VGA

Podczas gali rozdania nagród Video Game Awards pokazano pierwszy trailer, nadchodzącego wielkimi krokami, Uncharted 3: Drake’s Deception – trzeciej odsłony przygód Nathana Drake’a. W co tym razem zostanie wplątany główny bohater?

Głównym motywem przewodnim gry studia Naughty Dog ma być tytułowe słówko „Deception”, czyli oszustwo. Amy Hennig, dyrektor kreatywna studia powiedziała, że inspiracją dla fabuły gry była chęć odwzorowania lokacji pustynnych. Dlatego też w Uncharted 3 przyjdzie nam przemierzać Półwysep Arabski oraz pustynię Rub’ at Khali.

W jakim celu Nathan Drake oraz jego przyjaciel Victor Sullivan obierają ten kierunek jako cel swojej podróży? Po dokładnym przyjrzeniu się elementom i karteczkom leżącym na biurku można wywnioskować, że wyruszą na poszukiwanie „Atlantydy Piasków”, zaginionego miasta Irem.

Wikipedia: Irem to zaginione miasto na pustyni Ar-Rab al-Chali, w dzisiejszym Omanie. Miasto istniało od III tysiąclecia p.n.e do początków naszej ery, słynęło z pałaców i świątyń o pozłacanych kolumnach. Głównym partnerem handlowym Iremu była Ebla w Syrii. Mieszkańcami Iremu byli ludzie z plemienia ‚Ad, przez Ptolemeusza zwani Ubarytami.

Według Koranu Irem został zniszczony ponieważ jego mieszkańcy, zajmujący się okultyzmem i oddający cześć kamiennym bożkom, nie nawrócili się pomimo ostrzeżeń proroka Huda.

Nie ukrywam, że Uncharted 2 należy do jednych z moich ulubionych gier i z niecierpliwością oczekuje dnia premiery trzeciej części. Ta, jak można zobaczyć na zwiastunie, będzie miała miejsce 1 listopada 2011 roku.

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...