Testuj gry dla Techland

Testuj gry dla Techland

Dopiero co pokazywałem wam zwiastun gry Dead Island a już teraz możecie się postarać o to, by testować ów tytuł przed oficjalną premierą. Tak więc jeżeli twoją pasja są gry komputerowe, jesteś aktywnym graczem i chciałbyś testować tytuły firmowane przez Techland jeszcze przed ich pojawieniem się na rynku, możesz wziąć udział w drugiej edycji akcji Bazy Aktywnych Graczy.

„Tworzenie dobrych gier wymaga ciężkiej pracy. Tworzenie gier wybitnych wymaga czegoś więcej: pełnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań graczy, dla których powstają. Techland chce tworzyć gry, które będą żyły w świadomości graczy, będą inspiracją dla twórców i zapiszą się w historii jako produkcje unikalne, wnoszące coś nowego do tak ogromnej, wymagającej i rozwijającej się branży jaką są gry komputerowe.

Właśnie dlatego rozpoczynamy kolejną rekrutację do Bazy Aktywnych Graczy. Ma on na celu zaangażowanie najbardziej doświadczonych graczy w proces dopracowywania aktualnie tworzonych gier. To niespotykana szansa, by stać się współtwórcą produkcji pokroju Call of Juarez, Nail’d, czy Dead Island.

Jeśli jesteś kimś dla kogo gry to coś więcej niż tylko sposób spędzania wolnego czasu, jesteś pełnoletni i mieszkasz w okolicach Wrocławia lub Warszawy, zgłoś się już teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i dołącz do grupy testerów, którzy będą mieli bezpośredni wpływ na to, jak ostatecznie wyglądać będą nasze najnowsze produkcje.”

Formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie:
https://www.techland.pl/?id=praca&rodzaj=playtesty

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...