Prezenty dla wnucząt, czyli jak nie popełnić faux pas?

Prezenty dla wnucząt, czyli jak nie popełnić faux pas?

Jeszcze kilkanaście lat temu wystarczyło, aby pod choinką znalazły się książki, słodycze i gry planszowe, a dzieciaki skakały pod sufit i dziękowały rodzicom i dziadkom za wspaniałe prezenty.

Niestety, te piękne czasy bezpowrotnie minęły. Współczesna młodzież jest o wiele bardziej wymagająca i nie zadowoli się pierwszym lepszym prezentem. Podpowiedzmy zatem co podarować najmłodszym, aby wywołać na ich twarzach uśmiech.
Tablet, komputer czy iPhone?

Kilka miesięcy temu w sieci krążył filmik, na którym mała dziewczynka wpadła w histerię po tym, jak dostała od swoich rodziców biały a nie, tak jak sobie wymarzyła, czarny model telefonu. Rodzice, nie mogąc patrzeć na „rozpacz” swojego dziecka, obiecali, że po świętach pojadą do sklepu i wymienią telefon.

Sytuacja jest bardzo znamienna. Dzieci, przyzwyczajone do luksusowych prezentów, nie są w stanie docenić ich rzeczywistej wartości. Nie zdają sobie sprawy, że rodzice, aby kupić sprzęt elektroniczny, musieli przez dłuższy czas oszczędzać albo więcej pracować.

Dziadkowie powinni w takim przypadku przejąć rolę mentorów i zamiast obdarowywać dziecko kolejnym super – gadżetem, wręczyć mu przemyślany prezent. Jaki? Cóż, możliwości jest dużo. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów:

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...