Mythos: zamknięta beta zapowiedziana

Mythos: zamknięta beta zapowiedziana

Stało się, właśnie ogłoszono datę startu zamkniętej wersji beta gry Mythos. „Ludzie, Satyrowie, Gremliny, a może Cyklopi? … Czym prędzej zdecydujcie, w przedstawiciela której z tych ras chcecie się wcielić, udajcie się do kwatermistrza, pobierzcie broń i zbroję. Szykujcie się! Zamknięte testy beta pierwszego na świecie hack’n’slash MMO Mythos rozpoczną się już 8 lutego!

Po raz pierwszy fani będą mogli rzucić okiem na grę Mythos podczas specjalnego, przedpremierowego pokazu wersji beta, który rozpocznie się 27 stycznia i potrwa pięć dni (do 31 stycznia).

Mythos początkowo będzie dostępny jedynie w języku angielskim, jednakże inne wersje językowe pojawią się w trakcie trwania testów. Rejestracji do zamkniętych testów w dalszym ciągu można dokonać na oficjalnej stronie gry. Oczywiście rejestracja będzie aktywna również po ich rozpoczęciu.

W trakcie trwania testów beta przed poszukiwaczami przygód pojawi się możliwość eksploracji dwóch dostępnych regionów, tj. Zielonej Krainy (Greenreach) i Pustyni Krwi (Bloodbristle Desert) oraz rozwinięcia swojej postaci maksymalnie do 27 poziomu.”

Wszystkim zainteresowanym grą pragnę przypomnieć iż pojawi się ona również w języku polskim. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź bety, dostępną również na kanale YouTube bloga.

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...