Mythos: otwarta beta już dostępna

Mythos: otwarta beta już dostępna

Fanów gier hack’n’slash z pewnością ucieszy fakt, że otwarta beta gry Mythos jest już dostępna. Każdy kto wyczekiwał startu powyższej gry z gatunki Massive Multiplayer Online będzie mógł na własnej skórze przekonać się czy szum wokół gry jest uzasadniony.

„Ruszyły otwarte testy beta Mythos! Lochy, ukryte skarby oraz leża przerażających bestii stoją przed Wami otworem! W samo południe wszystkie bramy do świata Uld zostały otwarte! Ponad 100 000 zarejestrowanych graczy wraz z pozostałymi fanami Mythos może rozpocząć zabawę. Od teraz jedyny klucz, jaki będzie Wam potrzebny, to klucz do skrzyni ze skarbem, ukrytym gdzieś w głębokich lochach.

Otwarta wersja testowa bety zostanie zoptymalizowana pod względem lokalizacji i przygotowana do płynnego przejścia w finalną wersję już 28 kwietnia. Ponadto wszyscy gracze, którzy nie mieli większych problemów z osiągnięciem maksymalnego, 27 poziomu w trakcie trwania zamkniętych testów, będą mogli zasmakować świeżego “mięsa”, ponieważ maksymalny poziom został podniesiony do… 50! Pozwala to na wizytę w niedostępnym dotychczas 3 regionie świata Uld – śnieżnej krainie Cienistych Wzgórz (Umbral Peaks).

W celu podgrzania atmosfery przypominamy, że premiera gry zbliża się wielkimi krokami i już 28 kwietnia będziecie mogli pobrać ją całkowicie za darmo z oficjalnej strony. Nie zapominajcie jednak o możliwości uzyskania wcześniejszego dostępu do gry już 26.04, całe dwa dni przed premierą, gdy kupicie pudełkową wersję Mythos. Oprócz wspomnianego wcześniejszego dostępu, w pudełkowej wersji znajdziecie dodatkowe bonusy w postaci ekskluzywnych przedmiotów o wartości aż 40 zł oraz specjalnego zwierzaka towarzyszącego Wam w walce – milutkiego, ładnego Ghula.”

Oficjalna strona gry: https://www.mythos-europe.com/pl/news.html

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...