GodsWar Online: Open beta ruszyła

GodsWar Online: Open beta ruszyła

Mail.ru Games poinformował o starcie fazy open beta gry GodsWar Online. Jako, że GodsWar to darmowa gra online zainteresowani już teraz mogą przejść na stronę gry, zarejestrować się i pobrać klienta ważącego około 300 MB. W rozwinięciu newsa znajdziecie dalszą informację dotyczącą gry oraz odnośnik do oficjalnej polskiej strony projektu.

„GodsWar Online to mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy gra MMORPG 3D, której fabuła opiera się na mitologii greckiej, a dokładniej na konflikcie dwóch potężnych miast-państw starożytności – Sparty i Aten. Po wcieleniu się w postać herosa gracz dołącza do jednej ze stron i rzuca się w wir przygód. Podczas swojej wędrówki spotyka antycznych bohaterów, a nawet samych mieszkańców Olimpu oraz zmierza się z opiewanymi w mitach potworami.
.
Szczególnie ważnym aspektem GodsWar Online jest społeczna interakcja między graczami. Specjalny system gildii sprzyja tworzeniu wspólnot, które mogą wybrać sobie bóstwo. Przychylność boga jest źródłem dodatkowej siły. Za pomocą specjalnych narzędzi i przy użyciu kamieni szlachetnych gracz ma możliwość rozszerzenia i dopasowania wirtualnych przedmiotów i uzbrojenia. Swoje miasto-państwo gracze mogą wspierać darowiznami, przyczyniając się do jego ekspansji.”

GodsWar dostępne jest w naszym rodzimym języku pod adresem: www.playgodswar.pl
Ciekawym rozwiązaniem dostępnym w grze jest system AFK umożliwiający nam expienie postaci nawet w przypadku gdy nie ma nas przy komputerze. Wystarczy, że ustawisz postać na spawnie mobów po czym uruchomisz system AFK z własnoręcznie zdefiniowanymi czynnościami. Postać sama będzie zabijać potworki a w krytycznych momentach pić miksturki.

Wnioskuję, że głównym zadaniem tego systemu jest uderzenie w graczy używających cheatów i umożliwienie rozgrywki na jednakowych warunkach wszystkim graczom.

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...