Content patch zapowiedziany

Content patch zapowiedziany
Jakiego wodnego moba wprowadzi do Minecrafta najnowszy content patch?

Nie da się ukryć, że ostatnio w Minecraft byłą posucha na aktualizacje. Nowy content (zawartość) dostaliśmy z okazji Halloween Update, po czym nastał czas poprawianie niedociągnięć i błędów gry. Grudzień przyniósł nam tylko dwie aktualizacje z czego jedną było przejście z fazy alpha na beta. Ostatni wpis na blogu Markus’a Presson’a wskazuje, że już za tydzień doczekamy się nowego content patcha:

We (especially Jens) have added a bunch of new content to Minecraft that we want to get out asap, so there will be a content patch update next week with a whole pile of fun new toys, including a water mob and quite possibly paint if we can figure out how exactly it should work.

Podsumowując: W dniu wczorajszym twórca Minecraft’a poinformował o tym, że za tydzień wypuści patch dodający do gry nową zawartość, cały stos nowych zabawek. W ów patch wliczony ma zostać wodny mob i najprawdopodobniej farby (o ile wymyślą jak maja one właściwie działać). Co do pozostałych „nowych zabawek” Notch nie pisze o nich nic więcej.

Nie wiadomo jaki wodny mob chodzi po głowie Markus’owi. Co do farb można wywnioskować, że będą używane do kolorowania wełny: brakuje jednak sposobu ich tworzenia. Myślę jednak, że problem wytwarzania farb rozwiązało by dodanie do gry kwiatka w kolorze niebieskim. Dzięki temu w grze dostępne by były kwiaty w 3 podstawowych kolorach (czerwonym, żółtym i niebieskim) potrzebne do uzyskania całej palety barw. Nie bez znaczenia jest fakt, że kwiaty w końcu by się do czegoś przydały. 😉

Categories: Hobby i Rozrywka

Comments are closed.

Kamera Kamery Drogow

Płock, jeden z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast Polski, nie ...

Kluczowe Usługi Air

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, w którym technologia odgrywa kluczową ...

Wczasy odchudzaj

Wczasy odchudzające stały się popularnym trendem w dzisiejszym zabieganym świecie, ...

Szumiące misie:

Wstęp Czy zdarzyło Ci się kiedyś zanurzyć w cudownym świecie pluszowych ...

Fotolustro - Wes

Wstęp Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej ...